Pełna oferta świadczonych usług

KONSERWACJA DACHÓW
Kompleksowa konserwacja powierzchni dachu: mycie,odrdzewianie,odtłuszczanie dwukrotne malowanie, naprawa drobnych usterek na powierzchni dachu
SPRZĄTANIE PRZEMYSŁOWE
Specjalizujemy się w sprzątaniu względem P-poż i BHP w stolarniach, lakierniach proszkowych i tartakach. Odkurzamy maszyny, okablowania ,wentylacje, konstrukcje dachowe. Zajmujemy się również myciem inwazyjnym ścian i podłóg -czyścimy fugi ,gresy elewacje, konstrukcje dachu
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI
Kompleksowa obsługa wszystkiego co znajduje się na zewnątrz firmy, myjemy elewacje, dbamy o tereny zielone, parkingi- zamiatanie i mycie kostki brukowej.
BRUDNA ROBOTA
Wykonujemy to czego inni nie robią. Sprzątamy piwnice, strychy, magazyny, miejsca trudno dostępne dla ciężkigo sprzętu, sprzątamy takie zabrudzenia jak np. odchody po gołebiach, awariach kanalizy , osadniki kominowe.
ROZBIÓRKI
Dokonujemy wybyburzeń i rozbiórek wszelkich obiektów budowlanych.Nasza wiedza, kwalifikacje i ogromne doświadczenie pozwala nam na wykonywanie powierzonych nam zleceń w sposób optymalnie zabezpieczający zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz bezpośredniego otoczenia.

PODEJMUJEMY KAŻDE DZIAŁANIE I KOMPLEKSOWO ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY
Zapraszamy do galerii naszych realizacji